ماهنامه خیمه - مگ لند
0

شروع فعالیت :

تعداد شماره ها :

0 شماره

استان فعالیت :

تهران

وب سایت :

http://www.nashrekheime.ir/

مختصری درباره نشریه

رسالت فرهنگی ما در حوزه‌ی تبلیغ دین را این سخن راهبردی امام هشتم (علیه‌السلام) تببین می‌کند که: «رحم الله أحیا أمرنا...»؛ رحمت خداوند بر کسی که امر ما را زنده کند. پرسیدند چگونه؟ پاسخ داد: معارف ما را فراگیرد و سپس به دیگران تعلیم دهد. زیرا که اگر مردمان از نیکویی‌های مکتب ما باخبر شوند، از ما پیروی خواهند کرد.
«هیأت قرآنی احیاء» به‌عنوان مجموعه‌ای فرهنگی و تبلیغی، رسالت خود را در این می‌داند که به وسایل گوناگون در احیای این امر الهی بکوشد و بر مبنای فرمان امام هشتم (علیه‌السلام) به تبلیغ و معرفی محاسن مکتب اهل‌بیت بپردازد. انتشار مجلات خیمه، جدید و محیا در کنار فعالیت «انتشارات خیمه» برای نشر کتاب‌هایی در حوزه‌ی مناسک آیینی و شعائر دینی، پژوهشکده و کتابخانه‌ی تخصصی امام حسین (علیه‌السلام)،‌ بخش آموزش، تولید محصولات فرهنگی در حوزه‌ی سبک زندگی دین در همین راستاست.

انتشارات تخصصی «خیمه» به‌عنوان یکی از منشورات «هیأت قرآنی احیاء» همزمان با انتشار ماهنامه خیمه آغاز به فعالیت نمود و پس از سال‌ها فعالیت در عرصه تولید و انتشار کتاب در حوزه امام حسین (علیه‌السلام)، عاشورا، ادبیات، هنر و آئین‌های عاشورایی؛ جهت سهولت دسترسی و گسترش دایره مخاطبان خود اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی نشر «خیمه» نموده است.

آخرین شماره های ماهنامه خیمه

ثبت نشریه در مگ لند

شما صاحب نشریه هستید ؟

با عضویت در مگ لند امکانات متنوعی را در اختیار خواهید داشت
ثبت نام ناشر
لطفا کمی صبر کنید !!